کول کلد | CoolCold

کول کلد | CoolCold
خرید محصولات کول کلد | CoolCold خرید کول کلد(CoolCold) با توجه به ورود محصولات کول کلد در داخل کشور و ارائه کیفیت مطلوب به خریداران این برند، فروشگاه اینترنتی دیجیکسو...

خرید محصولات کول کلد | CoolCold

خرید کول کلد(CoolCold)

با توجه به ورود محصولات کول کلد در داخل کشور و ارائه کیفیت مطلوب به خریداران این برند، فروشگاه اینترنتی دیجیکسو سعی بر تهیه محصولات برند کول کلد نموده که در زمینه خنک کننده لپ تاپ خود را ثابت نموده و خرید محصولات کول کلد نیز به همین دلیل افزایش یافته است. خرید محصولات CoolCold فقط به خرید کاربران منتهی نمی شود بلکه همکاران صنف موبایل و کامپیوتر نیز در این افزایش فروش نقش بسزایی داشته اند. فروشگاه دیجیکسو به عنوان نمایندگی فروش کول کلد در خراسان رضوی(مشهد و بجستان)، خراسان جنوبی(بیرجند و فردوس) و به صورت کلی در ایران به صورت خرید عمده و جزئی محصولات برند کول کلد را در اختیار کاربران و همکاران قرار داده است.

برند کول کلد

شرکت کول کلد | CoolCold در سال 2007 با هدف توسعه، تولید، بازاریابی و خدمات پس از فروش خنک کننده لپ تاپ و لوازم جانبی کامپیوتر در شهر شینزن چین ایجاد گردید. در حال حاضر این شرکت دارای دو برند کول کلد و Popu Pine می باشد و فعالیت بسیاری در زمینه های ذکر شده نموده است. به لطف شبکه های دیجیتال و سایت های ویدیوئی از قبیل اینستاگرام و یوتیوب و تولید محتوای عالی و بازاریابی، شهرت خوب و مناسبی را در میان مردم کشور چین و خارج از کشورشان به دست آورد.

کارخانه کول کلد(CoolCold)

با توجه به منابع خبری در سایت Alibaba راجع به برند CoolCold اطلاعاتی راجع به کارخانه برند کول کلد مطرح شده است که گفته شده کارخانه CoolCold دارای مساحت 3500 متر مربع بوده و مجهز به دستگاه قالب گیری و 4 خط تولید با تکنولوژی بالا می باشد و تحت شرایط سخت اقتصادی با کیفیت عالی در زمینه تولید لوازم جانبی کامپیوتر و خنک کننده لپ تاپ به فعالیت خود ادامه می دهد. تمامی محصولات کول کلد شامل گواهینامه های CE،FC و RoHS می باشد و خدمات OEM/ODM نیز به صورت مداوم ارائه می شود.

در سالهای اولیه احداث، شعار اولیه کارخانه کول کلد بر پایه " تولید با کیفیت، فروش و ارائه خدمات" می باشد و بر این شعار اصرار جدی داشته است. اما مهمتر از این شعار تعهدی است که برند CoolCold بیان کرده است و آن تمرکز بیشتر بر ارتقاء کیفیت محصول، ارائه محصولات با تکنولوژی جدید برای تبدیل شدن به برند معروف جهانی کول کلد در لوازم جانبی کامپیوتر و لوازم جانبی لپ تاپ خواهد بود. شرکت کول کلد صمیمانه از تمامی افرادی که از شرکت این برند بازدید می کنند استقبال می کند و در جهت طولانی بودن مدت منافع متقابل قرارداد می بندد و همکاری خود را اعلام میدارد.

مجوزهای برند کول کلد

شرکت SGS یکی از شرکت هایی است که اعلام کرده است ما پیشروترین شرکت تست، بازرسی و صدور گواهینامه در جهان هستیم ارزش ما برای ایجاد جامعه جهانی بهتر، امن تر و به هم پیوسته تر است. با توجه به این مشخصات این شرکت نیز گواهینامه هایی را به برند CoolCold اعطا نموده است.

گواهینامه-برند-کول-کلد

تصاویر ظرفیت محصولات کول کلد:

تمامی این تصاویر از شرکت SGS تایید شده و احراز هویت انجام شده است. به همین بابت میتوانید به راحتی به خرید کول کلد(CoolCold) بپردازید.

کارخانه-کول-کلد-coolcold

اطلاعات کارخانه کول کلد

با توجه به تحقیق تیم دیجیکسو راجع به برند کول کلد اطلاعاتی جمع آوری شده است که راجع به متراژ کارخانه CoolCold می باشد که طبق نظریه فروشنده این برند در سایت علی بابا متراژ 3000 متر تا 5000متر برآورد شده است. آدرس کارخانه کول کلد همانطور که ذکر شد در کشور چین و شهر شنزن می باشد که در تصویر پایین آدرس بصورت کامل درج شده است. ارزش خروجی سالانه برند کول کلد از 5 میلیون دلار تا 10 میلیون دلار آمریکا می باشد که میزان قابل ملاحظه ای می باشد.

کارخانه-کول-کلد-coolcold

راجع به آمار تولید برند کول کلد باید گفت ماهانه تعداد زیادی از محصولات خود تولید می نماید. نمونه ی این محصولات به همراه تعداد تولید در ماه در ذیل ذکر شده است.

  • خنک کننده لپ تاپ کول کلد: 

 میزان تولید ماهانه خنک کننده لپ تاپ کول کلد 150,000 قطعه می باشد.

  • استند لپ تاپ کول کلد:

میزان تولید ماهانه استند لپ تاپ کول کلد 100,000 قطعه می باشد.

  • میکروفون کول کلد:

میزان تولید ماهانه میکروفون کول کلد 120,000 قطعه می باشد.

  • ایرفون کول کلد:

میزان تولید ماهانه ایرفون کول کلد 160,000 قطعه می باشد.

  • اسپیکر کول کلد:

میزان تولید ماهانه اسپیکر کول کلد 120,000 قطعه می باشد.

علاوه بر گواهینامه های ذکر شده در فوق گواهینامه ها و شناسنامه های CE,FC و RoHS نیز شامل برند کول کلد شده است که اطمینان کافی را برای خرید کول کلد فراهم می آورد. گواهینامه های زیر سند اصلی حرف ما می باشد.

گواهینامه-برند-کول-کلد-coolcold

گواهینامه-برند-کول-کلد-coolcold

گواهینامه-برند-کول-کلد-coolcold

گواهینامه-برند-کول-کلد-coolcold

نمایندگی کول کلد

با توجه به توضیحات ذکر شده درباره برند کول کلد قطعا توجه شما به این برند بیشتر شده و به دنبال خرید کول کلد(CoolCold) خواهید رفت! به اطلاع شما دوستان میرسانیم فروشگاه اینترنتی دیجیکسو با توجه به تحقیق و توسعه درباره این محصولات اقدام به تهیه محصولات کول کلد نموده و این محصولات را با ارزانترین قیمت بازار در اختیار شما کاربران و همکاران صنف کامپیوتر و موبایل قرار میدهد. با توجه به اینکه در حال حاضر شرکت خاصی وارد کننده و گارانتی کننده این محصولات نیست، میتوانید از فرصت 7 روز مهلت تست سلامتی دیجیکسو برای محصولات CoolCold استفاده نمایید و خریدی مطمئن را تجریه کنید!

سبد خرید