کینگ فست | KingFast

کینگ فست | KingFast
خرید محصولات برند کینگ فست (KingFast) برند کینگ فست برند کینگ فست فعالیت خود را از سال 2008 با تولید تجهیزات ذخیره سازی فیزیکی شروع نمود. کارخانه برند King Fast در...

خرید محصولات برند کینگ فست (KingFast)

برند کینگ فست

برند کینگ فست فعالیت خود را از سال 2008 با تولید تجهیزات ذخیره سازی فیزیکی شروع نمود. کارخانه برند King Fast در شنزن چین شروع بکار نمود. پیشرفت برند کینگ فست در زمینه تولید حافظه های SSD با جدیدترین تکنولوژی‌ها با حمایت بسیاری از افراد روبرو شد. هنگامی که از حافظه های SSD در دنیا رونمایی شد برند کینگ فست نیز در میان برندهای اولیه تولید هارد SSD فعالیت داشت. کیفیت ساخت محصولات کینگ فست به قدری افزایش یافت که فروش محصولات کینگ فست و نیاز کاربران در اقصی نقاط جهان به شدت بالا رفت. شاید غیر قابل باور باشد اما محصولات کینگ فست به 100 کشور دنیا عرضه شد. آسیا، اروپا، آمریکای شمالی طرفداران مهم برند کینگ فست محسوب می شدند.

خرید-فلش-عروسکی-کینگ-فست

باب بائو بنیانگذار برند کینگ فست با توجه به کسب تجربه فناوری و تجربه مهم خود در مدیریت حرفه ای و با توجه به درخواست بالای SSD در بازار چین، با تلاش فراوان و مدیریت حرفه ای بازار داخلی، برند KingFast را در سال 2008 در چین بنا نمود و شهرت خوبی را در بازار داخلی و جهانی کسب نمود. بعد از مدتی برند کینگ فست در زمینه تولید فلش مموری نیز فعالیت نمود و جایگاه خوبی را در زمینه تولید کننده فلش مموری کسب نمود.

خرید-فلش-فانتزی

نمونه مجوزهای فعالیت برند KINGFAST

گواهینامه های برند کینگ فست را در تصویر زیر مشاهده می کنید. علاوه بر این مجوزهای تولید، ده ها مجوز دیگر را برند کینگ فست اخذ نموده است.

گواهینامه-برند-کینگ-فست

خرید فلش عروسکی کینگ فست

فلش فانتزی کینگ فست نمونه ای از فلش عروسکی هایی است که به نام کینگ فست تولید شده است. اما لازم است بذارین این نوع فلش مموری ها برند اصلی کینگ فست نیست ولی با درجه کیفیت بالایی یا به عبارت دیگر High Copy تولید شده است. فلش عروسکی KingFast دارای یکسال گارانتی تعویض هستند که شرکت گارانتی کننده ایران رهجو نام دارد. از لحاظ پاسخگویی گارانتی، فلش مموری کینگ فست دارای گارانتی تعویض است و در صورتی که نمونه مدل فلش مموری ارسال شده برای امورات گارانتی موجود نباشد با مدل انتخابی دیگری توسط خریدار تعویض خواهد شد.

خرید-فلش-عروسکی-فانتزی

فروشگاه KingFast و نمایندگی کینگ فست

فروشگاه اینترنتی دیجیکسو بعنوان فروشگاه کینگ فست با توجه به درخواست و حمایت بسیاری از همکاران و کاربران نسبت به خرید فلش عروسکی، اقدام به تهیه بیش از 400 مدل فلش کینگ فست نموده که در طرح های فلش دخترانه و فلش پسرانه و همچنین در برخی اصناف مانند تاکسیرانی، فلش مموری طرح تاکسی، رستوران و فست فود، فلش طرح فست فود و در بخش انیمیشن هم کاریکاتورهای فلش طرح یونیکورن، فلش طرح دوربین کنون و نیکون و صد ها مدل دیگر نموده است.

خرید-فلش-عروسکی-فانتزی-از-دیجیکسو

 

سبد خرید